Ciążowe inspiracje

Prezentujemy Wam- przyszłym mamom kilka zdjęć tworzących ciekawe ciążowe inspiracje.

Każda kobieta chciałaby wyglądać pięknie i stylowo w czasie ciąży. Szczególnie celebrytki, których zdjęcia obiegają Internet, gazety czy telewizję w ułamku sekundy. Ponieważ gwiazdy także w ciąży są na świeczniku muszą pozostawać stylowe i modne, dlatego warto czerpać inspiracje z ich strojów.

Niewątpliwym numerem jeden, jeśli chodzi o styl, klasę i prezencję jest Victoria Beckham. Z każdą kolejną ciążą wyglądała coraz to bardziej stylowo i stała się bardzo ciekawą ciążową inspiracją- w końcu jest projektantką i to ją do czegoś zobowiązuje. Nie polecamy noszenia niebotycznych szpilek na co dzień, ale pozostałe części garderoby przypadły nam do gustu.

 Ciążowe inspiracje -victoria beckham  Ciążowe inspiracje-victoria-beckham

Jenifer Lopez nosiła ciążę bliźniaczą, co niewątpliwie wiązało się z większym rozmiarem brzuszka. Jak przystało na modną przyszłą mamę, nie zabrakło szpilek, ale także tych bardziej wygodnych części garderoby. Bardzo podobają nam się fasony jej płaszczyków-idealne dla przyszłych mam.

 Ciążowe inspiracje-jennifer lopez  Ciążowe inspiracje-jennifer-lope

Ciąża Anny Muchy była bardzo mocno obserwowana przez media. Większość jej stylizacji to te eleganckie na większe wyjścia, któe sfotografowano na czerwonych dywanach. Bardzo spodobała nam się oryginalna peleryna Anny oraz jej swobodna stylizacja z luźnym t-shirtem i trampkami. Sukienka ze skórzaną górą to wybór dla odważnych- chociaż przy tym fasonie radziłam wybór o rozmiar większej lub poszukanie czegoś podobnego w kształcie litery A.

 Ciążowe inspiracje-Anna Mucha  Ciążowe inspiracje-Anna Mucha
 Ciążowe inspiracje-anna-mucha  Ciążowe inspiracje-mucha-anna

Z niewątpliwą ciekawością będziemy również śledzić poczynania Księżnej Catherine, która zachwyca swoim klasycznym stylem. Póki co, jej ciąża nie jest jeszcze aż tak zaawansowana, by stylowy strój stał się wyzwaniem. Z niecierpliwośią czekamy na pojawienie się brzuszka.

Tagi: , , , ,