Ciążowy styl Małgorzaty Sochy

Dzisiaj  przyjrzymy się ciążowemu stylowi aktorki Małgorzaty Sochy, o której odmiennym stanie dowiedzielismy się nie tak dawno. Już od dłuższego czasu wiadomo, ze Małgorzata Socha to jedna z najlepiej ubranych Polek. Nie mamy wiec wątpliwości, ze ciążowy styl Małgorzaty Sochy, to będzie coś godnego naśladowania i inspiracji. Trzeba przyznać Pani Małgosi, ze długo udawało jej się maskować swój szczególny stan odpowiednio dobierając garderobę. Te przyszłe mamy, które nie chcą się jeszcze chwalić w pracy, czy ludziom ze swojego otoczenia swym odmiennym stanem, mogą podpatrzeć u P. Małgorzaty  kilka trików.

Idealnie sprawdzą się tu wszelkie sukienki i tuniki w kształcie litery a, oraz luźne koszule z maskującym nadrukiem, np. w modne w tym sezonie paski. Koszula z Zary, którą wybrała Pani Małgosia przyda się także później, gdy już, jako świeżo upieczona mama powrócisz do swojej właściwej figury.

 

Ciążowy styl Małgorzaty Sochy-white dress Ciążowy styl Małgorzaty Sochy-white dress2
 Ciążowy styl Małgorzaty Sochy-stripe blouse  zara shirt

Dzisiaj, dość już zaawansowanej ciąży Pani Małgorzaty Sochy, nie da się już tak łatwo ukryć. Jednak przyszła młoda mama nadal pozostaje stylowa. Będziemy z uwagą śledzić ciążowy styl Małgorzaty Sochy. Może uda nam się podpatrzeć coś ciekawego. Świetnym rozwiązaniem dla ciężarnych w bardziej zaawansowanym stanie są wszelkie tzw. Open kardigany, czy tez narzutki, lub po prostu długie, rozpinane swetry. Dzięki nim nasz brzuszek nie rzuca się tak ostentacyjnie w oczy.

 

 Ciążowy styl Małgorzaty Sochy-cardigan  Ciążowy styl Małgorzaty Sochy-cardigan2
 Ciążowy styl Małgorzaty Sochy-evening dress  Ciążowy styl Małgorzaty Sochy-evening dress

Podoba nam się to, ze Pani Małgorzata stawia w pierwszej kolejności na wygodę, a potem na modę. W ciąży to właśnie wygoda i dobre samopoczucie jest najważniejsze.

Tagi: , , ,


Warning: Unknown: open_basedir restriction in effect. File(/usr/local/directadmin/data/admin/ip_whitelist) is not within the allowed path(s): (/home/mjuzefcz/:/tmp:/var/tmp:/usr/local/lib/php/) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: failed to open stream: Operation not permitted in Unknown on line 0

Fatal error: Unknown: Failed opening required '/usr/local/directadmin/data/admin/ip_whitelist' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in Unknown on line 0