Kolumna

Typ sylwetki Kolumna to figura będąca obecnie kanonem kobiecego piękna. Długie, szczupłe nogi, szczupłe Typ sylwetki kolumnaramiona tej samej szerokości co biodra i lekkie wcięcie w talii to, to, czego dziś oczekuje się od kobiety na wybiegach mody. Kolumna ma niewielki biust, który wielkościowo idealnie pasuje do całej sylwetki. Jeżeli dodatkowo zadbasz o płaski brzuszek, Twoje kształty będą budzić podziw i zazdrość na plaży.

Typ sylwetki Kolumna to także długie, szczupłe kończyny, które dla ich posiadaczek mogą się wydawać nieestetyczne. Dlatego często zdarza się, że kobiety o tym typie sylwetki uważają swoje nogi za zbyt szczupłe, a ręce niejednokrotnie za długie do standardowych kurtek, czy bluzek. Mimo wszystko, jeśli jesteś Kolumną powinnaś cieszyć się symetrią swej sylwetki i dbać o to, aby w każdym stroju została ona zachowana.

Ciekawostką może być fakt, że kobiety o typ typie figury, któe powiększyły sobie biust bardzo często zmieniają swe proporcje na figurę o kształcie Lizaka. A jest to typ nieco trudniejszy do ubrania.

 

Cechy charketrystyczne:

  • szczupłe ramiona tej samej szerokości co biodra
  • lekko zrysowana talia
  • bardzo długie nogi
  • długie ręce
  • mały, lub średni biust

Czego szczególnie unikaj:  Bluzek z okrągłym dekoldem blisko szyi.

 

Typ sylwetki Kolumna reprezentują Gwyneth Paltrow oraz Małgosia Socha.

Typ sylwetki kolumna Typ sylwetki kolumna
Typ sylwetki kolumna Typ sylwetki kolumna

 

 


Warning: Unknown: open_basedir restriction in effect. File(/usr/local/directadmin/data/admin/ip_whitelist) is not within the allowed path(s): (/home/mjuzefcz/:/tmp:/var/tmp:/usr/local/lib/php/) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: failed to open stream: Operation not permitted in Unknown on line 0

Fatal error: Unknown: Failed opening required '/usr/local/directadmin/data/admin/ip_whitelist' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in Unknown on line 0