Lizak

Typ sylwetki Lizak charakteryzuje kobiety szczupłe, o bardzo dużym biuście. Generalnie to właśnie ten duży typ figury lizak w stosunku do drobnej sylwetki biust rzuca się pierwszy w oczy patrząc na sylwetkę. Jednak wszystko zależy od rozmiaru. Lizak to także długie, zgrabne nogi oraz krótki tułów, z niewielkim wcięciem w równie krótkiej talii. Przez to, że tułów jest dość krótki, a piersi dość duże, często odnosi się wrażenie, że biust ma tendencję do opadania dość nisko. Pośladki są zazwyczaj małe i płaskie.

Określając swój typ figury, czasem możesz pomylić się i swoje proporcje przypisać do kształtu figury Kielich. Jednak jeśli Twoje ramiona nie są dużo szersze niż bodra, posiadasz wcięcie w talli, długie, szczupłę nogi, a cały ciężar sylwetki spoczywa na biuście, to na pewno jesteś Lizakiem.

Wbrew pozorom, typ sylwetki Lizak jest bardzo zmysłowy i podoba się szczególnie mężczyznom. Nie jest jednak łatwy do ubrania. Duzy biust uniemożliwia wciśnięcie się w standardowy rozmiar XS, czy S, a bluzka w formie oversize dodaje kilogramów. Jednak podkreślając swoje atuty (biust i długie nogi) typ sylwetki Lizak może stać się naprawdę zgrabny i seksowny.

Cechy charakterystyczne:

  • duży biust
  • wąskie ramiona i wąskie biodra
  • krótki tułów i krótka talia
  • długie nogi

Czego szczególnie unikaj: Spodni z wysokim stanem (podkreślą zbyt krótką talię, co sprawi, że sylwetka będzie wyglądać nieproporcjonalnie).

Figurę o w kształcie Lizaka ma młoda aktorka Marta Wierzbicka.

 Marta Wierzbicka typ sylwetki Lizak  Marta Wierzbicka typ sylwetki Lizak


Warning: Unknown: open_basedir restriction in effect. File(/usr/local/directadmin/data/admin/ip_whitelist) is not within the allowed path(s): (/home/mjuzefcz/:/tmp:/var/tmp:/usr/local/lib/php/) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: failed to open stream: Operation not permitted in Unknown on line 0

Fatal error: Unknown: Failed opening required '/usr/local/directadmin/data/admin/ip_whitelist' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in Unknown on line 0